Nejnovější filmové recenze / trailery

Je to žluté a vtipné, co to je? Mimoni!

Vloženo: 17.07.2015

Spousta vtipů a ještě více vtipů spolu s roztomilými žlutými Mimoni, je perfektně pracující kombinací vyvolávající salvy smíchu. Vtípky založené na slabší inteligenci žlutých postaviček sází na jistotu a skvělé provedení a animace řadí snímek mezi povedené animované komedie.

Avegners: Age Of Ultron (2015)

Vloženo: 17.07.2015

Film rozhodně nezklame milovníky akčních hrdinů a filmů plných efektů. Humor, propracovanější příběhy a charaktery postav, které se noří více do hloubky jednotlivých postav dělají z druhého pokračování příběhu o skupině superhrdinů sjednocených pod názvem Avengers opravdu skvělé a právem kladně hodnocené dílo.

Už ne jenom park, ale celý Jurský svět (2015)

Vloženo: 17.07.2015

Kromě klasické akce se dostane i na zajímavé scény při krocení raptorů, o kterých se vám dříve mohlo jenom zdát. Kdo neviděl, nepochopí. Tohle se musí zažít na vlastní kůži. Tedy… Raději jen vidět na vlastní oči.

Sedmero krkavců 2015

Vloženo: 17.07.2015

Na své si přijdou děti i dospělí. Film nabízí skvělé propojení humoru, napětí a pohádkových motivů. Původní zpracování předlohy od Boženy Němcové z roku 1993 nebylo těžkým soupeřem a můžeme s jistotou říci, že nová verze je lepším a důstojnějším pojetím nádherné pohádky.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Vloženo: 17.07.2015

Není zaručeno, že si z filmu vyloženě sednete na zadek, ale vzhledem k rozpočtu a ke spoustě využitých efektů, patří mezi lepší snímky a nebudete litovat času stráveného při jeho sledování.

Špión 2015

Vloženo: 17.07.2015

Je to přehnané, někdy je to prostě moc, ale smích je zaručen a chvílemi se budete až dusit a prosit, aby to skončilo. Otevřený konec navíc volá po dalším pokračování, tak budeme doufat, že se můžeme těšit na další povedenou komedii z prostředí jinak vážných agentů.

Andílek na nervy (2015)

Vloženo: 17.07.2015

Kdo má chuť na nenáročný film se šťastným koncem, ať si pustí Andílka na nervy a sám si udělá obrázek o české filmové scéně, která, přiznejme si, mohla by být o něco originálnější a nápaditější.

Odebrat z přátel (2014)

Vloženo: 17.07.2015

Budete se dívat na obrazovku monitoru a sledovat hovory a chat. Není to klasický film, ale je to vážně dobře zvládnutý neotřelý nápad, který vedl k opravdu povedenému hororu plného ječení a strachu, co se to vlastně děje a kdo bude další.

Dáma ve zlatém (2015)

Vloženo: 17.07.2015

Film postrádá větší spád a chvílemi chybí dynamika a jakási akcelerace. Nicméně fanoušci historických filmů, které se snaží o přesné vykreslení událostí, budou mít radost a pokud jsou na takové filmy zvyklí, jistě odpustí i chvílemi zbytečnou porci detailů. Film je plný realistických momentů a někdy kruté pravdy.

Hurá na fotbal (2013)

Vloženo: 17.07.2015

Nepříliš složitá zápletka v podání jednoduchým a na pochopení poměrně nesložitých charakterů tak spolu s dodáním akce a zajímavosti díky oživlým figurkám, dělá z filmu oddychovou a uklidňující podívanou. Film jistě velmi ocení malí fanoušci fotbalu, kteří se mohou zhlédnout v hlavním hrdinovi a jeho snech.

loading...
Video