Je to žluté a vtipné, co to je? Mimoni (2015)!

Jsou žlutí a jsou jich mraky! Kde se vzali a proč skončili pod taktovkou známého padoucha Grua?

Koukněte se na trailer k filmu Mimoni a udělejte si vlastní názor.

Nechejte se zavést daleko do historie, do časů, kdy se objevila první citrónková stvoření, aby věrně sloužila svým modlám: dozvíte se, že se oddaně angažovali ve službách dinosaurů, legendárního upíra nebo třeba mocného, byť vzrůstem malého vojevůdce, kterého dějiny znají jako Napoleona. Čas spěchal neúprosně kupředu a malý mimoňové střídali jednoho páníčka za druhým. Dokud nepřišel onen osudný den, kdy na ně žádný jednoduše už nezůstal. Komunitu hyperaktivních neposedů zaplavil smutek a deprese.

Naštěstí jsou mezi nimi i tři odvážní hrdinové!

Kevin, Bob a Stuart vyrážejí do světa, aby nalezli nového pána sobě i svým žlutým druhům. Nohy je zanesou až do daleké Ameriky, kde se připletou na zločinecký festival. Ihned si zamilují Scarlett Odkráglovou, největší zločineckou celebritu všech dob a nabídnou jí své služby. Jenže vetřít se do přízně této chladnokrevné lupičky nebude jednoduchá záležitost! Má pro ně úkol hodný jen opravdových darebů: pokud se tedy cítí na krádež britských korunovačních klenotů…

Jak to dopadne?

Na to se podívejte v celovečerním rodinném snímku o žlutých postavičkách z filmu Já, padouch, ve kterém se postavičky staly velmi oblíbenými. Když jich bylo všude hodně a znal je skoro každý, přišla chvíle natočit jim vlastní film, který by se musel opravdu nepovést, aby nesklidil úspěch u diváků všech věkových kategorií.

Pokud odklikáte otravné reklamy, tak se můžete podívat na film Mimoni v angličtině. V přehrávači doporučujeme kliknout na režim celé obrazovky „Fullscreen“.

Co vás čeká?

Spousta vtipů a ještě více vtipů spolu s roztomilými žlutými Mimoni, je perfektně pracující kombinací vyvolávající salvy smíchu. Vtípky založené na slabší inteligenci žlutých postaviček sází na jistotu a skvělé provedení a animace řadí snímek mezi povedené animované komedie.

Video