Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Koukněte se na trailer k filmu Šílený Max: Zběsilá cesta (2015) a udělejte si vlastní názor.

Hrdina silnic vstává z popela. Od doby, kdy spatřil světlo světa poslední díl série Mad Max, uplynulo dlouhých 30 let. Nyní je Max zpět a to pod taktovkou své stvořitele, George Millera. Postapokalyptický svět znovu ožívá a bývalý policista Max (Tom Hardy), svázaný svévolí osudu s partou psanců, kterou vede zločinná Furioso (CHarlize Theron), opět vydává na cestu zběsilých honiček. Furioso prchá před armádou samozvaného diktátora pouště jménem Immortan Joe. Může se zdá, že jde klasicky o vodu, benzín a samozřejmě život. Max však zjišťuje, že je v tom možná mnohem víc než jen hrstka surovin a trochu toho materiálu pro otrokáře. Immortanův vztek a zběsilost mu dává za pravdu. Někdo ho totiž připravil o něco mnohem cennějšího a ten někdo za to zaplatí.

Zde se můžete podívat na film Šílený Max v angličtině s českými titulky. V přehrávači doporučujeme kliknout na režim celé obrazovky „Fullscreen“. Zmizí pak otravná tlačítka.
 

Zběsilé cestování se šíleným Maxem.

Film má zvláštní osobité kouzlo a s velkým rozpočtem snad ani nemohlo vzniknout nic jiného, než působivé dílo. Budete trnout a zůstanete v úžasu během akčním scén. Při snaze o pochopení šíleného světa se šílenými obyvateli někdy rozum nestačí, ale zaručeně je o zábavu postaráno. Ve filmu se zbytečně nemluví a za hrdiny promlouvají jejich akce a činy. O dramatické okamžiky není nouze a o chvíle smíchu také nepřijdete.

Není zaručeno, že si z filmu vyloženě sednete na zadek, ale vzhledem k rozpočtu a ke spoustě využitých efektů, patří mezi lepší snímky a nebudete litovat času stráveného při jeho sledování.

Video